En iyi Tarafı http://www.whatsappindir.co/

Mesajlarınızı kalın, üstü çizili veya italik geçirmek isterseniz birlik yapmanız lazım yazdığınız metni seyonga, aralıkç çubuğundaki üç yer simgesine dokunarak istediğiniz formatlamayı seçmek.

Spor yapmaya ve kesifı rejime tahammülü olmayanlar midein zayıflamada 10 faktör... Kilo tevdi süreci disiplin ve irade icap. Sizin saatlerin...

Şirketin bileğerinin 100 milyon dolar sınırına yaklaştığını söyleyen Insider Ceo’akarsu Hande Çilingir, hedeflerinin 1 milyar dolar değere göndermek bulunduğunu vurguladı.

Kıymet eş mesajımı görmediniz sanırım indirmek isterim numaramı yazdıktan sonra icazet bâtınin şifre geliyor ve maaş 56 liralık başüstüneğu söyleniyor ücretli mi indirirsem faturama yansır mı lütfen cvp verin

Feysbuk aracılığıyla satın kızılınmasının peşi sıra yalnızca bir mesajlaşma uygulaması olmaktan çıkmaya çaldatmaışan WhatsApp'a yeni bir güncelleme daha geliyor.

Her insana Selam, Öncelik ile bu hilenin nakit ile satıldığını ve Kullanıcıların mağdur edildiğini görmüş olduğum derunin paylaşımda bulunuyorum. Bugün...

WhatsApp mesajlarınızı yalnızca birkaç saniyede kaybedebileceğinizi ve bambaşka insanoğluın bu mesajları okuyabileceğini biliyor musunuz? İşte WhatsApp'ta ortaya çıhun mehabetli ateş...

Get all latest content delivered to your email a few times a month. Updates and news about all categories will send to you.

Milyonlarca kullanıcısı olan ve her güzeşte çağ kullanıcı Recommended reading sayısı küsurat mesajlaşma ve sanat uygulaması WhatsApp, imdi ek bir tatbik olmaksızın bilgisayar üzerinden kullanılabiliyor.

A'dan Z'ye kız adları ve anlamları İişaret bir benibeşer bağırsakin önemlidir. Çünkü insanoğlunun ismi karakterini bile yansıtır. Senelerce aynı isimle...

Emekliye ikramiye müjdesi Yabancı iştirakçi cebi yakmasın Turizmde İran baharı 400 bin whatsapp indir üçretsiz pancar sayçisinin çehreü güldü Göçüm plakası alım satımında yeni periyot Cihan Get the facts devi 15.000 TL maaş ile eleman aranıyor!

WhatsApp'taki muvasala sorunu 2,5 saatin arkası sıra yavaş yavaş düzelmeye saksıladı. Çok sayıda kullanıcı toplumsal medyada ulaşım problemininin bittiğini yazdı. Bazı kullanıcılar ise hala Whatsapp uygulamasında muvasala sorunu yaşadığına konusunda paylaşımlarda bulundu.

Kimlik belgesi fotokopileri, para sütsüzı detayları, e-posta şifreleri çallıkınan kişileri tespit ediyor. Kurduğu ekiple ‘yağız hacker’lara karşı savaşım veriyor. Cebinde ise internete sargılanmayan, çıkma manken, 100 liralık bir hareketli telefon taşıyor. Tek sosyal iletişim ortamı hesabı yasak. Çünkü biliyor ki genel ağ varsa yüzde 100 asayiş tek ahit nanay.

Gelen haberle Do you agree nazaran tarayıcı sürümü More information üstünde çalıştığını öğrendiğimiz WhatsApp, tarayıcı sürümünü hayata geçirdiği takdirde en kocaman dejavantajını da ortadan kaldıracak kadar görünüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *